humangest

Job details

Add to favorites Share on facebook Recommend job
Job title: Account Manager - Italian, Spanish and French Speaker
Bucuresti
Added: 04-09-2017
Expire: 04-10-2017

Job description

Cunosti limba spaniola,italiana sau franceza la nivel avansat?

Ai experienta in telesales in orice domeniu de minim un an?

Ai abilitati foarte bune de ascultare, negociere si vanzare?

Acum ai oportunitatea de a castiga un salariu atractiv si bonusuri de performanta foarte mari activand pe piata tranzactiilor de schimb valutar (Forex)!

-Experienta in tranzactii Forex sau Binary Options reprezinta unavantaj;

-Abilitati excelente de comunicare, seriozitate si perseverenta;

-Atitudine pozitiva, orientata spre client;

-Cunostintele de operare PC.

Responsabilitati:

Contactarea clientilor business existenti din baza de date pentru promovarea si vanzarea serviciilor companiei;

Oferirea de raspunsuri complete si corecte la solicitarile primite din partea clientilor;

Implicarea activa in rezolvarea problemelor semnalate de clienti.

Benefits

-Pachet salarial atractiv+bonusuri de performanta;

- Sediul companiei este in vecinatatea unei statii de metrou;

-Program de training consistent;

-Mediu de lucru foarte prietenos;

You have to be logged in to apply for a job!
For a new account click here!
If you already have an account click here!